"BELEDİYE ÇALIŞIYOR MUT DEĞİŞİYOR"

GALER?

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Başkan Nebi YILMAZ görevi devraldı

Başkan Nebi YILMAZ görevi devraldı

Tarih 03 Nisan 2014, 15:25 Editör MS

30 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Yönetim Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nden aday olarak seçime katılarak Mut Belediye Başkanlığını kazanan Nebi YILMAZ, görevi devraldı.

MHP İlçe binasından Atatürk Anıtı’na Mut Belediye Başkanı Nebi YILMAZ, MHP İlçe Başkanı Mehmet ÖZKAN, yeni seçilen partili Belediye Meclis Üyeleri partililerle birlikte çelenk koydular. Saygı Duruşu ve okunan İstiklal Marşı’nın ardından Mut Belediyesi gelen Belediye Başkanı Nebi YILMAZ kurban kesilerek karşılandı. Nebi YILMAZ burada bir konuşma yaparak böyle bir duyguyu yaşattığı için herkese teşekkür ederek konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Belediyecilik görevine gelirken elbette bir siyasi partinin mensubu olarak seçildik. Ama bundan sonra 62 bin 534 insanımızı kucaklayan ve Cenabı Hakkın bir emaneti olarak gören bir yönetim sergileyeceğimize Mut halkının inanmasını ve bu yolda yardım etmesini talep ediyor, hepinize saygılar sunuyorum. Seçim sürecinde yaşanan gerginliklerden dolayı insanlarımızın içerisinde endişe duyanlar var. Ama şunu bilin ki biz bu memleketi seviyoruz, insanlarımızı seviyoruz, bir ata gibi bir baba gibi göreceğimize söz verdik. Bunun için geçmişte yapılan hataları görmezden gelerek insanlarımızın tamamına eşit hizmet yapacağız. Birkaç gündür yaşanan bu boşlukta halkımızda oluşan endişeler boşuna. Biz Mut'un tamamına hizmet yapacağız. Amacımız bu memleketi güzelleştirmek. Bu süreçte hepinizin ayrı ayrı bize yardım etmenizi, gördüğünüz eksiklikleri gerçekten medeni bir şekilde bizleri eleştirerek düzeltmenizi istiyorum. Eğer bu konuya hakim olursanız bizimle beraber ilçe büyür gelişir ve geleceğe güvenle bakar. Cenabı Allah her konuda yardım etsin” 
Belediye Başkanı Nebi YILMAZ’ın konuşmasının ardından MHP İlçe Başkanı Mehmet ÖZKAN, seçimden önce verdikleri sözü yerine getireceklerini belirterek, “Biz seçimlerden önce söz verdik. 'Seçildiğimizde partimizin değil, ilçenin Belediyesi olacağız' dedik. Partimiz her zaman kalbimizdeki yerini koruyacak” dedi. İlçe Başkanı ÖZKAN daha sonra Belediye Başkanı Nebi YILMAZ’ın yakasındaki MHP rozetini çıkararak yerine Türk Bayrağı rozetini taktı.
Yapılan konuşmaların ardından Belediye Başkanı Nebi YILMAZ, belediye binasındaki makamında tebrikleri kabul etti.Bu haber 5018 defa okunmuþtur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel Haberler

Mart 2019 Olağan Meclis Toplantısı

Mart 2019 Olağan Meclis Toplantısı 2019 Mart ayı Olağan Meclis Toplantısı

KİRA VE SATIŞ İHALESİ İLANI

KİRA VE SATIŞ İHALESİ İLANI Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların Açık Arttırma Usulü Kira ve Satış İhalesi Duyurusu

TARİHİ ESERLER

İLETİSİM

e-belediye

ÜYELİKLER

TÜRKİYE BELEDİYER BİRLİĞİ

Kurumsal e-posta

MUT KAYMAKAMLIĞI
BİLGİ EDİNME

CİMER


Mut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi - Copyrights © 2009
RSS Kaynağı | Uygulama:Murat SÖZERİ

Altyapý: MyDesign Haber Sistemi