MUT HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0324 774 2727 (Pbx)

Protokol Listesi

- +
MUT İLÇESİ RESMİ PROTOKOL LİSTESİ
KAYMAKAMLIK
Kaymakam Muammer KÖKEN
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ ÜYELERİ
AK PARTİ Lütfi ELVAN
AK PARTİ Ali Cumhur TAŞKIN
AK PARTİ Zeynep Gül YILMAZ
AK PARTİ Hacı ÖZKAN
CHP Cengiz GÖKÇEL
CHP Alpay ANTMEN
CHP Ali Mahir Başarır
MHP Olcay KILAVUZ
MHP Baki ŞİMŞEK
İYİ PARTİ Behiç ÇELİK
İYİ PARTİ Zeki Hakan SIDALI
HDP Fatma KURTULAN
HDP Rıdvan TURAN
BELEDİYE BAŞKANLIĞI 
Belediye Başkanı Volkan ŞEKER
CUMHURİYET BAŞSAVCISI, BARO TEMSİLCİSİ
Cumhuriyet Başsavcısı V. Zübeyde YILMAZ
Baro Temsilcisi Av.Müfit SEYMEN
İLÇE GENEL KOLLUĞUNUN EN ÜST AMİRLERİ
İlçe Emniyet Müdürü Zafer ŞENOCAK
İlçe Jandarma Komutanı J. Teğmen Nusret ATILGAN
YÜKSEKOKUL MÜDÜRÜ
M.Ü.Mut M.Y.O.Müdürü Kasım PINAR
HAKİMLER VE SAVCILAR
Cumhuriyet Başsavcısı V. Zübeyde YILMAZ
Cumhuriyet Savcısı Soner ASIL
Cumhuriyet Savcısı Emrullah DURSUN
Cumhuriyet Savcısı BAYRAM Ali AVDAN
Cumhuriyet Savcısı Fatih İsmail DOĞAN
Asliye Ceza Hakimi Osman YILDIZ
Kadastro Hakimi Sümeyra ÖNCEL
Sulh Hukuk Hakimi Osman TILDIZ
Asliye Hukuk Hakimi Neslihan YILDIZ
Sulh Ceza Hakimi Sümeyye SEYYAR
Noter Hüseyin Erdem KÜÇÜK
TBMM’DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI
AK Parti Soner SOLAK
CHP Hayati BAĞÇALI
MHP Alparslan Savaş KIR
İYİ Parti
CUMHURBAŞKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
İlçe Müftüsü Mustafa ÖZTÜRK
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Osman DERE
Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Halil DEMİR
SYD Vakfı Müdürü Ersagun ERDOĞAN
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Kadastro Müdürü Levent ATALAY
Tapu Müdürü Ahmet BAHÇECİ
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Gençlik ve Spor İlçe Müdür V. Muhammet SENEMLİ
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ekrem BAYIR
Orman İşletme Müdürü Necati KULAK
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
İlçe Yazı İşleri Müdürü Ömer SARI
İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Savaş BAŞARAN
HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
İlçe Malmüdürü V. Gülsüm Hürriyet ŞENEL
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun GERGİN
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
İlçe Sağlık Müdürü Sedat DOĞAN
Devlet Hastanesi Başhekimi Ubeydullah BULDU
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
PTT Müdürü Mustafa YEŞİLDAL
Telekom Müdürü Seniha MUT
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI
Askerlik Şube Başkanı Mert DİKMEN
T.B.M.M.’DE TEMSİL EDİLMEYEN SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI
Saadet Partisi Ahmet KARA
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Burak PARÇA
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet ÇETİN
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Durmuş Ali ÇETİN
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Yusuf Maksudi DUMAN
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa ASLAN
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Hayret ÇİVİT
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Meltem ATALAY
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Ali GÜNDOĞDU
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Muhammet Ali KESKİN
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Ömer ŞAHİN
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin YEŞİL
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Emin ATSAN
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Harun DEMİR
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Ali Mustafa IŞIKLI
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Nazmi PERÇEMLİ
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Yüksel PATIR
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Şahin SEZER
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet AYDIN
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Kadir ÜNAL
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Ali Avni ÖZKAN
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa PEKDURU
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Salahattin ARSLAN
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet YILDIZ
Mut Belediyesi Meclis Üyesi İsmail Servet KARAMAN
Mut Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet ÖZAY
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
Mersin BB Meclis Üyesi Volkan ŞEKER – Belediye Başkanı
Mersin BB Meclis Üyesi Burak PARÇA
Mersin BB Meclis Üyesi Yusuf Maksudi DUMAN
Mersin BB Meclis Üyesi Hüseyin YEŞİL
Mersin BB Meclis Üyesi Yüksel PATIR
Mersin BB Meclis Üyesi Salahattin ARSLAN
MESLEKİ, TİCARİ VE SANAYİ ODA VE KURULUŞ TEMSİLCİLERİ
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Gürsel AYDIN
Tic. ve San. Odası Genel Sekreteri Mustafa DEVAM
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yusuf KÖĞCE
Ziraat Odası Başkanı Hıdır KAR
Şoförler Odası Başkanı Mustafa EVREN
Tarım Kredi Koop. Müdürü Ömer ÖZCAN
Esnaf Kef. Kredi Kop.Başkanı Hasan MANAV
RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ
Ziraat Bankası Şube Müdürü Göksel SERİN
Vakıflar Bankası Şube Müdürü Mehmet Nacar
Halk Bankası Şube Müdürü Mevlüt KORKMAZ
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
Türkiye İş Bankası İsmail ALBAYRAK
Yapı Kredi Bankası Ali YILDIZ
Deniz Bank İlker Ahmet SEFEROĞLU
Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Ahmet ÖZTÜRKOĞLU
QNBFinansbank
Garanti Bankası
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER
Atatürkçü Düşünce Derneği Osman SUSAN
T.Yardım Sevenler Derneği Fatma BAŞCI
THK Mut Şubesi Temsilcisi Mustafa MANAV
T. Muhtarlar Derneği Recep ŞEKER
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
TEDAŞ Hasan Ali ATAŞ
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Kütüphane Müd. Oğuz TEKİN
YEREL BASIN
Mut’tan Haber A.Yaver SOYLU
Mut’un Sesi Emre ÇAĞLAR
Mut Yörem Mustafa BÜYÜKTATLI
Yeni Mut Göksu Mustafa HABACI
Adilcevaz Ferhat BOZKURT
ULUSAL BASIN
Demirören Haber Ajansı (DHA) Murat SÖZERİ
Anadolu Ajansı (AA) Ahmet GÜLER
İhlas Haber Ajansı (İHA) Hasan ÇETİN
TRT Haber Ali Arslan DEMİR
escort kayseri escort ataköy