MUT HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0324 774 2727 (Pbx)

Başkanın Mesajı

- +

Değerli Hemşehrilerim,
Mut halkının teveccühüyle, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Yerel Yönetim Seçimleri’nde Mut Belediye Başkanlığı görevine seçildim.
Bu görevin tarafıma verilmesiyle, büyük bir sorumluluk taşıdığımın bilincindeyim. Belediyeciliğin ne kadar meşakkatli bir iş olduğunu bilen birisi olarak, bu görevi layıkıyla yerine getireceğimden kimsenin kuşkusu olmasın. Belediyeciliği üç temel ilke üzerinde yürütmenin, başarı da en önemli yol gösterici olacağını ifade etmek isterim. Üç temel ilke üzerinden kenti yönetmenin daha sağlıklı sonuçlar vereceği kanaatindeyim. Bu ilkelerden birincisi olan İlgi’yi; kentimiz ve kentimizde yaşayan hemşerilerimizin sorunlarının tespiti ve insanımızı hiçbir ayırım gözetmeksizin kucaklamak ve kentimizi daha yaşanılabilir bir noktaya taşımak olarak adlandırıyorum. Bilgi’yi, tespit edilen sorunlar ve eksiklikler ile kenti üst seviyelere çıkarmanın çözüm yollarının araştırılarak, sorunları en kısa sürede çözüp, taleplerin yerine getirilmesi ve memnuniyet ilkesinin hayata geçirilmesi olarak değerlendiriyorum. Takip’i ise, İlgi ve Bilgi sonrasında ortaya konan çözüm yollarının hayata geçirilip geçirilmediğinin kontrol edilmesi olarak görüyorum. Tüm bunlardan da anlaşılacağı üzere; İlgi, Bilgi ve Takip’ten oluşan bu üç temel ilke düsturumuz olarak her zaman önümüzde olacak, bu üç temel ilkeden asla vazgeçilmeyecektir.
Bu duygu ve düşüncelerle, bize bahşedilen görevimizi en iyi şekilde yerine getirmek için bütün gücümüzle çalışacağımızı belirtir, sevgi ve saygılarımı sunarım.