MUT HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0324 774 2727 (Pbx)

Bizden Haberler

Mut Belediyesi | Resmi İnternet Sitesi

BELEDİYE HİZMET ARACI FİLOSUNA BİR İLK GELDİ

- +

BELEDİYE HİZMET ARACI FİLOSUNA BİR İLK GELDİ KOMBİ ASFALTLAMA ARACIYLA YOL YAPIMINDA EN ÜST SEVİYE HEDEFLENİYOR

Mut Belediyesi Hizmet araçlarına 3 yeni araç ve uygulama ünitesi eklenerek hizmet kalitesinde gelişmeler devam ediyor.

 

14 Ekim 2021 tarihi itibariyle Mut Belediye araç filosuna, Mut’ta bir ilk olarak Kombi Asfaltlama Aracı başta olmak üzere, bir adet Damperli Kamyon, bir adet Çöp Toplama Ve Nakil Aracı ve bir adet Taşınabilir Mıcır Yıkama Ünitesi kazandırıldı.

Kombi asfaltlama aracı hakkında bilgi veren Belediye Başkan Yardımcısı Soner KIR, “Agrega yani mıcır sarfiyatını minimum seviyeye indiren, hidrolik motorla istenilen hızda ve kenar eğimlerinde düzgün dağılımlı serpme sağlayan asfaltlama aracımız; 65-130-195 ve 260 cm aralıklarında serim kabiliyetine sahiptir.

Yatırım maliyetinin düşük olması ve işgücünü en aza indirmesi nedeniyle oldukça ekonomiktir, tasarrufludur. Bitüm hatları kızgın yağ ısıtmalı ve pompa, filtre grubu kolay erişilebilir olduğu için bakımı kolaydır.


Bitüm tank hacmi 8.000 L, agrega hazne hacmi 9.600 L, maksimum serpme genişliği 2.6 metre, maksimum serme hızı dakikada 300 metrekare olan kombi asfaltlama aracımız hem kullanım kolaylığı ve hızı hem de ekonomik avantajlarıyla ilçemize en iyi hizmeti verme gayretimizi sahaya yansıtacaktır. Belediye Başkanımız Volkan ŞEKER’in Mut halkına kaliteli hizmet gayretinin göstergesi olan bu araçlarımızla en iyi hizmeti Mut halkına sunacağız”
şeklinde konuştu.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.